KONTAKT OSS

HVA KAN VI HJELPE DEG MED?

Ta gjerne kontakt med oss ved å sende e-post, ringe eller en melding.

Vi har åpent mandag - fredag, klokken 07.00-16.00
Telefon: 51 44 35 00 | E-post: post@ail.no | Vakttelefon (24/7): 911 46 677

Se oversikt under for våre lokasjoner og kontaktpersoner.

Address

Alf I Larsen AS
Vestre Svanholmen 17
4313 Sandnes

Kontaktinformasjon

+47 51 44 35 00

post@ail.no

Send oss en melding

KONTAKTPERSONER

Administrasjon

Sentralbord: +47 51 44 35 00

Tore Netland  - Daglig Leder

Tore Netland

Daglig Leder

 +47 51 44 35 15
 tore.netland@ail.no

Jane N. Whæler  - Administrasjonssjef

Jane N. Whæler

Administrasjonssjef

 +47 51 44 35 11
 post@ail.no

Kristin Haukali  - Regnskap

Kristin Haukali

Regnskap

 +47 51 44 35 13
 post@ail.no

Siv Therese Y. Malm  - Markedsansvarlig

Siv Therese Y. Malm

Markedsansvarlig

 +47 51 44 35 17
 siv@ail.no

Transmisjoner

Freddy J. Hansen  - Avdelingsleder

Freddy J. Hansen

Avdelingsleder

 (+47) 51 44 35 19
 Freddy@ail.no

Jamie Stewart Bårholm  - Ordrebehandler / teknisk selger

Jamie Stewart Bårholm

Ordrebehandler / teknisk selger

 (+47) 51 44 35 12
 jamie@ail.no

Pål Johnsen  - Ordrebehandler

Pål Johnsen

Ordrebehandler

 (+47) 51 44 35 22
 palj@ail.no

Christer Aanestad  - Teknisk selger

Christer Aanestad

Teknisk selger

 (+47) 51 44 35 31
 christera@ail.no

Rune Helseth Andersen  - Teknisk selger (i permisjon)

Rune Helseth Andersen

Teknisk selger (i permisjon)

 (+47) 469 13 400
 runeha@ail.no

Steinar Petersen  - Teknisk selger

Steinar Petersen

Teknisk selger

 (+47) 481 58 132
 steinarp@ail.no

Endre Stjerne  - Teknisk selger Hordaland

Endre Stjerne

Teknisk selger Hordaland

 (+47) 909 57 979
 endre@ail.no

Maskin

Svein Ingve Fuglestad  - Avdelingsleder

Svein Ingve Fuglestad

Avdelingsleder

 (+47) 51 44 35 21
 svein.ingve@ail.no

Merethe Øie  - Ordremottaker maskin

Merethe Øie

Ordremottaker maskin

 (+47) 930 44 699
 merethe@ail.no

Olav Austad  - Teknisk selger

Olav Austad

Teknisk selger

 (+47) 915 26 300
 Olav@ail.no

Bjørn Garvik  - Regionansvarlig og teknisk selger, Hordaland

Bjørn Garvik

Regionansvarlig og teknisk selger, Hordaland

 (+47) 414 47 263
 bjorn.garvik@ail.no

Svein Erik Asheim  - Teknisk selger maskin, Hordaland

Svein Erik Asheim

Teknisk selger maskin, Hordaland

 (+47) 951 38 001
 svein.erik@ail.no

Forbruk og verkstedinnredning

Arild Salte  - Avdelingsleder Bryne og Bergen

Arild Salte

Avdelingsleder Bryne og Bergen

 (+47) 51 44 35 26
 arild@ail.no

Roar Vassbø  - Fami verkstedinnredning

Roar Vassbø

Fami verkstedinnredning

 (+47) 452 43 255
 roar@ail.no

Karl Eivind Pedersen  - Fami verkstedinnredning, Hordaland

Karl Eivind Pedersen

Fami verkstedinnredning, Hordaland

 (+47) 404 84 825
 karlep@ail.no

Tim Solsvik  - Teknisk selger reoler og innredning, Hordaland

Tim Solsvik

Teknisk selger reoler og innredning, Hordaland

 (+47) 934 81 045
 tim@ail.no

Metallbearbeiding

Terje Grude  - Avdelingsleder Metallbearbeiding

Terje Grude

Avdelingsleder Metallbearbeiding

 (+47) 450 06 411
 terje.grude@ail.no

Ken Ueland  - Teknisk selger / ordremottaker

Ken Ueland

Teknisk selger / ordremottaker

 (+47) 907 61 660
 kenue@ail.no

Hung Le  - Ordremottaker

Hung Le

Ordremottaker

 (+47) 902 56 26
 hung@ail.no

Audun Helle  - Teknisk selger, Rogaland

Audun Helle

Teknisk selger, Rogaland

 (+47) 915 30 975
 audunh@ail.no

Bjørn Arve Hjelmås  - Teknisk selger, Bergen

Bjørn Arve Hjelmås

Teknisk selger, Bergen

 (+47) 957 83 407
 bjorn-arve@ail.no

Trond Grøttå  - Teknisk selger, Møre

Trond Grøttå

Teknisk selger, Møre

 (+47) 977 77 403
 trond@ail.no

Tor Steinar Dahl  - Teknisk selger, Østlandet

Tor Steinar Dahl

Teknisk selger, Østlandet

 (+47) 901 30 643
 tor@ail.no

Kenneth Winge  - Teknisk selger, Nord - og Sør Trøndelag

Kenneth Winge

Teknisk selger, Nord - og Sør Trøndelag

 (+47) 948 70 778
 kenneth.winge@ail.no

Butikk og lager Forus

Gunnar Jensen  - Lagersjef

Gunnar Jensen

Lagersjef

 (+47) 51 44 35 25
 gunnarj@ail.no

Kristian Brekke  - Lager Forus

Kristian Brekke

Lager Forus

 (+47) 473 81 779
 kristianb@ail.no

Stig Mauland  - Lager Forus

Stig Mauland

Lager Forus

 (+47) 51 44 35 24
 stigm@ail.no

Terje Hansen  - Lager og sjåfør

Terje Hansen

Lager og sjåfør

 (+47) 971 38 021
 terjeh@ail.no

Son Ngoc Huynh  - Butikkansvarlig Forus

Son Ngoc Huynh

Butikkansvarlig Forus

 (+47) 941 00 157
 sonny@ail.no

Einar Dykesteen  - Butikk Forus

Einar Dykesteen

Butikk Forus

 (+47) 466 32 712
 einar@ail.no