KONTAKT OSS

HVA KAN VI HJELPE DEG MED?

Ta gjerne kontakt med oss ved å sende e-post, ringe eller en melding.

Vi har åpent mandag - fredag, klokken 07.00-16.00
Telefon: 51 44 35 00 | E-post: post@ail.no | Vakttelefon (24/7): 911 46 677

Se oversikt under for våre lokasjoner og kontaktpersoner.

Address

Alf I Larsen AS
Vestre Svanholmen 17
4313, Sandnes

Kontaktinformasjon

+47 51 44 35 00

post@ail.no

Send oss en melding

KONTAKTPERSONER

Administrasjon

Sentralbord: +47 51 44 35 00

Tore Netland  - Daglig Leder

Tore Netland

Daglig Leder

 +47 51 44 35 12
 tore@ail.no

Jane N. Whæler  - Administrasjonssjef

Jane N. Whæler

Administrasjonssjef

 +47 51 44 35 11
 jane@ail.no

Kristin Haukali  - Regnskap

Kristin Haukali

Regnskap

 +47 51 44 35 13
 kristin@ail.no

Siv Therese Y. Malm  - Markedsansvarlig

Siv Therese Y. Malm

Markedsansvarlig

 +47 51 44 35 17
 siv@ail.no

Transmisjoner

Freddy J. Hansen  - Avdelingsleder

Freddy J. Hansen

Avdelingsleder

 (+47) 51 44 35 19
 Freddy@ail.no

Jamie Stewart Bårholm  - Ordremottaker

Jamie Stewart Bårholm

Ordremottaker

 (+47) 51 44 35 12
 jamie@ail.no

Rune Helseth Andersen  - Teknisk selger

Rune Helseth Andersen

Teknisk selger

 (+47) 469 13 400
 runeha@ail.no

Maskin

Svein Ingve Fuglestad  - Avdelingsleder

Svein Ingve Fuglestad

Avdelingsleder

 (+47) 51 44 35 21
 svein.ingve@ail.no

Karen Merethe Øie  - Ordremottaker maskin

Karen Merethe Øie

Ordremottaker maskin

 (+47) xxx xx xxxx
 xxxxxx@ail.no

Olav Austad  - Teknisk selger

Olav Austad

Teknisk selger

 (+47) 915 26 300
 Olav@ail.no

Verkstedmateriell

Arild Salte  - Avdelingsleder Bryne og Bergen

Arild Salte

Avdelingsleder Bryne og Bergen

 (+47) 51 44 35 26
 arild@ail.no

Christer Aanestad  - Teknisk selger

Christer Aanestad

Teknisk selger

 (+47) 51 44 35 31
 christera@ail.no

Roar Vassbø  - Fami verkstedinnredning

Roar Vassbø

Fami verkstedinnredning

 (+47) 452 43 255
 roar@ail.no

Metallbearbeiding

Terje Grude  - Avdelingsleder Metallbearbeiding

Terje Grude

Avdelingsleder Metallbearbeiding

 (+47) 450 06 411
 terje.grude@ail.no

Ken Ueland  - Teknisk selger / ordremottaker / innkjøp

Ken Ueland

Teknisk selger / ordremottaker / innkjøp

 (+47) 907 61 660
 kenue@ail.no

Hung Le  - Ordremottaker skjærende verktøy

Hung Le

Ordremottaker skjærende verktøy

 (+47) xxx xx xxx
 xxx@ail.no

Bjørn Arve Hjelmås  - Teknisk selger, Bergen

Bjørn Arve Hjelmås

Teknisk selger, Bergen

 (+47) 957 83 407
 bjorn-arve@ail.no

Trond Grøttå  - Teknisk selger, Møre

Trond Grøttå

Teknisk selger, Møre

 (+47) 977 77 403
 trond@ail.no

Tor Steinar Dahl  - Teknisk selger, Østlandet

Tor Steinar Dahl

Teknisk selger, Østlandet

 (+47) 901 30 643
 tor@ail.no

Ingar Brobakken  - Teknisk selger, Østlandet

Ingar Brobakken

Teknisk selger, Østlandet

 (+47) 909 19 883
 ingar@ail.no

Kenneth Winge  - Teknisk selger, Nord - og Sør Trøndelag ned til Molde

Kenneth Winge

Teknisk selger, Nord - og Sør Trøndelag ned til Molde

 (+47) 948 70 778
 kenneth.winge@ail.no

Butikk og lager Forus

Gunnar Jensen  - Lagersjef

Gunnar Jensen

Lagersjef

 (+47) 51 44 35 25
 gunnarj@ail.no

Kenneth Lian  - Lager Forus

Kenneth Lian

Lager Forus

 (+47) 51 44 35 29
 Kenneth@ail.no

Kristian Brekke  - Lager Forus

Kristian Brekke

Lager Forus

 (+47) 473 81 779
 kristianb@ail.no

Stig Maudland  - Lager Forus, lærling

Stig Maudland

Lager Forus, lærling

 (+47) 51 44 35 24
 stigm@ail.no

Son Ngoc Huynh  - Butikk Forus

Son Ngoc Huynh

Butikk Forus

 (+47) 941 00 157
 sonny@ail.no